تبلیغات در اینترنتclose
انجام پایان نامه با قیمت مناسب

زمان جاری : چهارشنبه 27 شهریور 1398 - 1:17 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 6
نویسنده پیام
topwebb آفلاین


ارسال‌ها : 10
عضویت: 6 /9 /1397


انجام پایان نامه با قیمت مناسب
صنایع عبارت است از کاربرد اصول و تکنیک هایی به منظور بهبود، طراحی و نصب سیستم هایی شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات برای فراهم آوردن امکان تولید کالاها و ارائه خدمات به شکل کارا و مطلوب می باشد. از اینرو مهندسین صنایع بیشتر درگیر افزایش بهره وری در مدیریت منابع انسانی، روشها و تکنولوژی هستند.
آینده پژوهی رشته ای میان رشته‌ای و تلفیقی از علوم مهندسی و مدیریت است. هدف از این رشته تربیت متخصصانی است که دارای قدرت تخیل، پیش بینی و تصمیم گیری صحیح و به موقع در عرصه های خرد و کلان مخصوصاً در عرصه علم و فناوری باشند. آینده پژوهان با شناسایی حالت های مختلفی که در آینده می توانند اتفاق بیافتد برای رسیدن به آینده ای که نیازهای آنان را تأمین و برآورده می کند، برنامه ریزی می کنند. در واقع پیش بینی، بخش کوچکی از فعالیتهای آنان را شامل می شود و فعالیت های آنان، بسیار وسیع تر از پیش بینی آینده می باشد.
مهندسی معدن شامل مجموعه علوم و فنونی است که از اکتشاف یک کانسار (ذخیره معدنی با ارزش اقتصادی) آغاز و تا فرآوری آن ادامه می ‌یابد. مهندسی معدن به عنوان اولین رشته ی مهندسی آکادمیک تاریخ برای اولین بار در انگلستان پایه گذارده شده است. اولین علمی است که بشریت از ابتدای وجود خود تاکنون با آن ارتباط نزدیکی داشته‌است. به علت شرایط سخت کاری، یکی از ۱۰ حرفه دشوار جهان شناخته می شود.
هدف مشاورتز راه اندازی مرکزی برای پشتیبانی از دانشجویان و جامعه علمی در راستای آموزش انجام پایان نامه و برگزاری دوره های تخصصی مقاله نویسی و پایان نامه نویسی می باشد.
مشاورتز به دانشجویان عزیز پیشنهاد می نماید با شرکت در دوره های آموزشی مهارت و دانش لازم در راستای پایان نامه خود را کسب نمایند.
هر گونه عملیات مهندسی که در دل زمین انجام شود ( معدنکاری، حفاری تونل، سد سازی و …) به نوعی با مهندسی معدن در ارتباط است. از این رو مهندسی معدن را مهندسی زمین نیز می توان نامید.
این رشته دانشگاهی شامل چهار گرایش استخراج، اکتشاف، فرآوری مواد معدنی و مکانیک سنگ است. که گرایش استخراج و اکتشاف در مقطع کارشناسی و بالاتر، و گرایش فرآوری مواد معدنی و مکانیک سنگ در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می شود. اخیراً گرایش های دیگری از قبیل تونل و فضاهای زیرزمینی، معدن و محیط زیست، اقتصاد و مدیریت معدنی در مقاطع ارشد و بالاتر به این رشته اضافه گردیده است.
شاخه فعالیت مهندسی شیمی دربرگیرنده صنایع شیمیایی در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی فرآیند ها است که صنایع شیمیایی شامل تغییرات فیزیک و شیمیایی و یا بیولوژی ماده های خام را به مواد ارزشمند صنعتی مبدل می نماید. در رشته شیمی مقیاس تحقیقات آزمایشگاهی می باشد و در رشته مهندسی شیمی با مقیاس پالایشگاه ها، کارخانه ها، تجهیزات مختلف فرآیندی و … سروکار داریم. به عبارت دیگر، مهندسی شیمی علم طراحی، مدلسازی و بهینه سازی، کنترل و آنالیز فرآیندهای پالایشگاهی، پتروشیمی، زیست محیطی و مدرن (بیوتکنولوژی و ..) است. یک مهندس شیمی با بسیاری صنایع دیگر مانند صنایع کاغذ و چوب ، صنعت دارو، صنایع سلولزی، صنایع پلیمری و صنعت معدن نیز به نحوی در ارتباط است. 3 قانون اصلی در مهندسی شیمی سه اصل بقای جرم (انتقال جرم)، اصل بقای انرژی (انتقال حرارت) و اصل بقای اندازه حرکت یا مومنتم (مکانیک سیالات) است. علاوه بر آن، یک مهندس شیمی باید علوم مختلفی مانند علم ترمودینامیک، سینتیک واکنشها و محاسبات مربوطه، پدیده های انتقال و پدیده های مدرن بیوتکنولوژی، غذایی و دارویی را بشناسد و آن برای انجام پروژه های مرتبط بهره بگیرد.

دوشنبه 17 تیر 1398 - 00:35
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

theme designed for MyBB | RTL by MyBBIran.com