تبلیغات در اینترنتclose
بهترین مرکز مشاوره

زمان جاری : چهارشنبه 27 شهریور 1398 - 1:16 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 5
نویسنده پیام
topwebb آفلاین


ارسال‌ها : 10
عضویت: 6 /9 /1397


بهترین مرکز مشاوره
مشاوره مشکلات زناشویی

مشاوره مشکلات زناشویی یکی از مسائلی است که ممکن است که خیلی از ما با آن در ارتباط باشیم . بنابراین در این مطلب قصد داریم تا مشاوره مشکلات زناشویی را مورد بررسی قرار دهیم . برای بررسی مشاوره مشکلات زناشویی ابتدا در مورد روابط زناشویی بحث و بررسی می کنیم و سپس مشکلات این نوع رابطه را بررسی می کنیم و در نهایت تاثیر مشاوره در رفع این مشکلات را بررسی می کنیم .
به روابطی که میان یک زوج پس از ازدواج آن ها شکل می گیرد ، رابطه زناشویی می گویند . از این روابط می توان به رابطه عاطفی ، رابطه جنسی و مشاجرات و کشمکش های زن و شوهری اشاره کرد .
به احساسات و عواطفی که میان یک زن و شوهر وجود رابطه عاطفی می گویند . رابطه عاطفی یکی از مباحثی است که میان زن و شوهر می بایست وجود داشته باشد و زیرمجموعه رابطه زناشویی می باشد . اگر این احساسات و عواطف که میان زن و شوهر است ضعیف باشد یا اصلا وجود نداشته باشد ، ممکن است در درازمدت باعث تزلزل بنیان خانواده آن ها شود .بنابراین کمبود ابراز احساسات به هر نحوی در زندگی زناشویی موجب آسیب زدن به بنیان خانواده می شود . مشاور رابطه زناشویی با ارائه راهکار درست و موثر به زن و شوهر می تواند از بروز این اتفاق جلوگیری کند .کلینیک روانشناسی روان آرام با بهره گیری از بهترین مشاوران متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان می باشد . شما می توانید برای بهره گیری از یک مشاوره خوب از مشاوران ما استفاده کنید .رابطه جنسی یکی از نیازهای طبیعی بدن انسان محسوب می شود . بنابراین پاسخ درست به این نیاز طبیعی بدن می تواند در تقویت پایه های زندگی مشترک زن و شوهر مفید و موثر واقع شود . رابطه جنسی نیز همچون رابطه عاطفی زیرمجموعه رابطه زناشویی محسوب می شود .با توجه به توضیحات داده شده در مورد رابطه جنسی می فهمیم که در صورتی که این رابطه را جدی نگیریم به یکی از نیازهای بدن پاسخ درستی ندادیم و در درازمدت ممکن است موجب اختلاف میان زن و شوهر شود . یک مشاور کاردرست و باتجربه به کمک دانش و تجربه خود می تواند باعث تشویق و تحریک زوجین به داشتن این رابطه به طور درست و صحیح شود . اگر برقراری نادرست رابطه جنسی و نارضایتی زوجین از رابطه جنسی خود را یک مشکل از مشکلات رابطه زناشویی تلقی کنیم ، مشاوره مشکلات زناشویی می تواند یک راهکار خوب و مناسب به این مشکل باشد .
همانطور که ملاحطه می کنید وجود دعوا و جنجال میان زن و شوهر امر بدیهی است . اصولا دعوا و کشمکش در هر زمینه ای یک مشکل محسوب می شود . بنابراین دعوا و مشاجره زن و شوهر را نیز می توان در زمره مشکلات زناشویی قرار داد . اگر بخواهیم به دنبال یک راه حل خوب و مناسب برای حل این مسئله باشیم می توانیم از مشاوره مشکلات زناشویی در حل این مشکل بهره ببریم . زیرا در این مشاوره ، از دانش و تجربه یک مشاور خبره استفاده می شود که می تواند برای زوجین مفید واقع شود .هر کدام از زن و مرد متناسب با جنسیتشان نیاز به ابراز احساسات و تایید از جنس مخالفش را دارد . به طور مثال زن ها تمایل دارند تا دوست داشته بشوند و به طور مداوم به آن ها محبت شود و این انتظار را دارند تا همسرشان این تمایل آن ها را در نظر داشته باشد و همینطور مردان تمایل دارند تا غرورشان حفظ شود و به طور مداوم کارهایشان تایید شود و این انتظار را از همسر خود دارند تا به این مسئله توجه کند .حال اگر هریک از زوجین به اینگونه احساسات پاسخ درستی ندهد ممکن است در دراز مدت پیامدهای خوبی به دنبال نداشته باشد . مشاوره مشکلات زناشویی به زن و شوهر این امکان را می دهد تا با کسب آگاهی در زمینه احساسات و عواطف هر یک از زن و مرد به طور صحیح به این نیازها در همسر خود پاسخ دهند .

دوشنبه 17 تیر 1398 - 00:49
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :

theme designed for MyBB | RTL by MyBBIran.com